Intra lighting Hrvatska osvojila je nagradu Zlatna kuna za najuspješniju srednju tvrtku (od 50 do 249 zaposlenika) Hrvatske gospodarske komore Bjelovarsko-bilogorske županije.

Kraj prošle godine  ŽK HGK  Bjelovar  održana je svečana sjednica Gospodarskog vijeća ŽK Bjelovar na kojoj su dodijeljena priznanja najuspješnijim trgovačkim društvima u 2018. godini na temelju ekonomskih pokazatelja, ali i ugleda pojedinih tvrtki te njihova doprinosa županijskom gospodarstvu u cjelini. Kandidatom za dobivanje ovog prestižnog priznanja postaje se isključivo izvrsnošću u poslovanju, a ŽK Bjelovar ih dodjeljuje u namjeri da ih nagradi te potakne na održavanje kontinuiteta uspješnosti, ali i kao primjer i poticaj i ostalim poduzetnicima.

Za Intra ligtingtinh, koja ima  u Hrvatskoj sjedište u Čazmi,    ovo je treća nagrada „Zlatna kuna“  pod vodstvom  Božidara Kadoića.

Nagrada je obilježila 30. godišnjicu tvrtke i prepoznaje njenu strategiju, viziju i misiju.

Srž inicijativa tvrtke nalazi se u izvozu, dok se novi investicijski projekti, uključujući 4000 četvornih metara dvorana u Čazmi, planiraju u narednim godinama.

Intra Lighting-u Croatia koji je dugogodišnji član SLO CRO Poslovnog  kluba  te direktoru  Božidaru Kadoiću iskreno čestitamo  na   osvojenoj nagradi.

Podjetje Intra lighting Croatia  z Božidarjem Kadoićem na čelu  je konec preteklega leta   prejelo nagrado „Zlata kuna“ za najuspešnejše srednje veliko podjetje (od 50 do 249 zaposlenih) Hrvaške gospodarske zbornice Bjelovarsko-bilogorske županije.

To je za Intra lighting že  tretja nagrada „Zlata kuna“, ki je  nagrado osvojila  zaradi svojih odličnih poslovnih rezultatov v letu 2018.

Nagrada je zaznamovala 30. obletnico podjetja in priznava njeno strategijo, vizijo in poslanstvo. Jedro pobud podjetja je v izvozu. Medtem ko bodo v naslednjih letih načrtovani novi naložbeni projekti, vključno s 4000 kvadratnimi metri dvoran v Čazmi.

Podjetju Intra Lighting, ki je dolgoletni član SLO CRO Poslovnega kluba in direktorju Božidarju Kadoiću čestitamo za osvojeno Zlato kuno ter jim  še naprej želimo uspešno vodstvo in odlično  poslovanje.

Vir: HGK in

INTRALIGHTING