Hrvatska gospodarska komora – ŽK Krapina održala je  krajem prošle godine  u Oroslavju svečanu sjednicu na kojoj su dodijeljene plakete Zlatna kuna 2019. najuspješnijim tvrtkama u 2018. godini. Najuspješnije veliko trgovačko društvo i dobitnik plakete “Zlatna kuna”  drugu godinu za redom je AquafilCRO d.o.o.  “Svako priznanje je dokaz da je poduzeće išlo u pravom smjeru i da je to smjer u kojem treba nastaviti .” rekao je  direktor poduzeća i   član uprave Saša Muminović.

AquafilCRO d.o.o. iz Oroslavja investicija je slovensko-talijanskoga kapitala i dio je grupacije Aquafil. Bavi se preradom sirovine za tekstilnu industriju, a u Hrvatskoj je prisutna od 2001. godine. Osnovna je djelatnost društva prerada umjetnih i sintetičkih vlakana – spiralno ovijene pređe i zračno ovijene pređe te teksturiranje pređe. Društvo je 100-postotno orijentirano na izvoz, a svoj asortiman plasira putem distribucijsko-prodajne mreže Aquafil Italija. Društvo je u razdoblju od 2013. do 2018. godine investiralo 78,1 milijun kuna, od čega je 47,7 milijuna kuna investirano u proširenje proizvodnje u 2013. i 2014. godini.

Vodstvu AquafilCRO i predsjedniku SLO CRO Psolovnog kluba dr. saši Muminović  iskreno čestitamo na osvojenom prestižnom nazivu te i dalje želimo uspješno poslovanje!

Vir: HGK ŽK Krapina

By |2020-01-13T13:21:31+00:00January 13th, 2020|Novosti|0 Comments