“Izazovi tržišta radne snage – solucije i smjernice za poslodavce” naslovna je tema poslovnog doručka  SLO CRO Poslovnog  kluba, koji će  se održat  u   srijedu, 5. 2. 2020. u 10.00 sati,  u hotelu Sheraton Zagreb.

Prvi poslovni doručak  SLO CRO Poslovnog kluba  u ovoj godini  posvećen je tematici tržišta radne snage. Suorganizator je  Profila Grupa  sa  predstavništvima u 9 zemalja jugoistočne Europe, uključujući Hrvatsku.

Predsjednik Saša Muminović  će razgovarati sa Zoranom Lazukićem, regionalnom partnerom Profil Grupe, koji radi na relaciji Ljubljana –  Beograd.

Prezentacija će se bazirati na zadnjim podacima migracije radne snage, trenutnoj situaciji u regiji i predviđanjima za narednu godinu.

Govorit će  se o trendu digitalnog zapošljavanja i  problematici istog.

Informacije i prijave na: poslovniklub@slo-cro-klub.hr

By |2020-01-27T11:46:52+00:00January 27th, 2020|Aktualno u klubu|0 Comments