Webinar na temu,  kako doći do financiranja putem poziva za dostavu projektnih prijedloga za SLO  CRO Poslovni klub održao je TIKO PRO Hrvatska  u srijedu 13. svibnja od 10:00 do 10:30 na hrvatskom jeziku.

Sandra Dudaš, voditeljica HR projektnog tima Tiko Pro  zainteresiranim slušateljima webinara pojasnila je, kako doći do financiranja putem poziva za dostavu projektnih prijedloga.

• koji su  kriteriji za prijavitelje
  • HR i EU natječaji u tijeku
  • svrhe natječaja
  • visine subvencija HBOR kredita
  • rok za prijavu i načini korištenja
  • prihvatljivost troškova te puno drugih korisnih informacija za sve, koji razmišljaju o prijavi projektnih prijedloga na različite financijere.

SNIMKA Webinara: POVEZNICA

TIKO PRO dugogodišnji je član je SLO CRO Poslovnog kluba

Tiko Pro ekipu čini 15 stručnjaka koje vode direktorice Kristina Kočet Hudrap i Martina Anderlič.

Poduzeće uspješno djeluje na području Slovenije i Hrvatske te na području Europske Unije, posebice u Austriji.

Kvalitetno poslovanje dokazuje visoki postotak pozitivno ocijenjenih prijava – kod projekata predanih u Sloveniji i Hrvatskoj bilježe visokih 94% uspješnosti.

Projekte ne predaju samo na slovenskoj i hrvatskoj nacionalnoj razini, nego ih prijavljuju i direktno u Bruxelles –  njihova uspješnost kod EU projekata je 8 puta veća od prosjeka.

By |2020-05-14T07:42:14+00:00May 13th, 2020|Aktualno u klubu|0 Comments