Z veseljem objavljamo, da smo tudi letos natisnili letno  številko SLO CRO Business Mirror-ja.

V njem objavljamo pregled dela SLO CRO Poslovnega kluba v preteklem letu, intervjuje z ministrom Počivalškom in Ćorićem, gospodarsko analizo SLO CRO blagovne izmenjave, ekonomske pokazatelje trga dela pred in med korona krizo, objavljamo pisma hrvaškega Veleposlanika  v Ljubljani  in  slovenskega Veleposlanika  v Zagrebu, ki pišeta o diplomaciji  v  času korone…  Predstavili smo nekaj uspešnih poslovnih zgodb iz te in druge strani meje… tudi letos smo zbrali zanimive in aktualne vsebine, ki vas bodo pritegnile k branju!

Revija je v hrvaškem jeziku s slovenskimi poudarki, na voljo je našim članom, na željo,  pa jo pošljemo tudi zainteresiranim – pišite nam na: poslovniklub@slo-cro-klub.hr 

Revijo lahko prevzamete v PDF obliki  tukajSLO CRO Business Mirror oktober 2020

Drago nam je, da vas možemo  obavijestiti,  kako smo i ove godine tiskali godišnje izdanje SLO CRO Business Mirror-a. Objavljujemo pregled rada SLO CRO  Poslovnog kluba u protekloj godini, intervjue s ministrima Počivalšekom i Ćorićem, ekonomsku analizu SLO CRO  gospodarstva, ekonomske pokazatelje tržišta rada prije i za vrijeme korona krize, pisma hrvatskog veleposlanika u Ljubljani i slovenskog veleposlanika u Zagrebu, koji su  pisali o diplomaciji tijekom prvog vala korona krize… Predstavili smo nekoliko uspješnih poslovnih priča s ove i s druge strane granice …  I ove godine smo  prikupili zanimljive i aktualne sadržaje vrijedne čitanja.
Časopis je na hrvatskom jeziku sa slovenskim naglascima, dostupan je našim članovima, a po želji ga možemo poslati i zainteresiranima – pišite nam na: poslovniklub@slo-cro-klub.hr

Reviju možete preuzeti u PDF-u ovdje: SLO CRO Business Mirror oktober 2020

By |2020-12-08T11:23:14+00:00December 8th, 2020|Aktualno|0 Comments