SLO CRO Poslovni klub slovenskih in hrvaških gospodarstvenikov je takoj po potresu v Petrinji Sisku in Glini zaprosil člane, da po svojih možnostih namenijo donacijo finančne ali materialne pomoči  prizadetim v potresu. 

Ponosni smo na vse naše člane, ki so  nemudoma nudili materialno kot tudi  finančno pomoč, med njimi; Adria Star, Aquafil, Intra lighting, Orbico, Petrol, Podravka, HEP so podjetja,  ki so nam potrdila informacijo o donaciji ali pa smo o tem izvedeli iz socialnih omrežij. Prepričani smo, da jih je še veliko več, tako podjetij kot posameznikov, ki so se z različnimi prispevki odzvali na nesrečo. 

 Iskreno se zahvaljujemo tudi vsem slovenskim podjetjem in posameznikom za izjemen odziv, o katerem so poročali tudi številni mediji. Slovenija in Hrvaška sta močni  gospodarski partnerici, pomoč ki so jo slovenska podjetja in posamezniki izkazali ljudem po potresu v Petrinji, Glini in Sisku, pa je pokazala, da nas veže iskreno prijateljstvo, saj se to najbolj pokaže v stiski.

Prepričani smo, da je pomoč  prišla v prave roke.

By |2021-01-12T12:14:11+00:00January 12th, 2021|Aktualno|0 Comments