ILD Hrvatska je član međunarodne organizacije ILD® (Internacional Leak Detection®), koja je od 1996 godine vodeći stručnjak za otkrivanje propuštanja i sigurnosnih sustava za ravne krovove u svijetu. Nude vam stručnu, kvalitetnu i pouzdanu zaštitu vašeg krova i objekta s inovativnom tehnologijom EFVM®. Misija tvrtke ILD je brzo i kvalitetno rješavanje prokišnjavanja krovova te izrada sanacije krovova po najkvalitetnijim i povoljnim uvjetima za naručitelja.

ILD Hrvaška je član mednarodne organizacije ILD® (Internacional Leak Detection®), ki je od leta 1996 vodilni strokovnjak v odkrivanju zamakanj in varnostnih sistemov za ravne strehe v svetu. ILD Hrvaška nudi strokovno, kvalitetno ter zanesljivo zaščito vaše strehe in objekta s pomočjo znanja in inovativne tehnologije EFVM® razvite v Nemčiji. Strankam nudijo hitro in natančno odkrivanje zamakanj ter kvalitetno in zanesljivo sanacijo na  strehah.

By |2021-01-21T13:00:42+00:00January 19th, 2021|Novosti|0 Comments