Članom SLO CRO Poslovnog kluba može postati pravna osoba sa sjedištem u Republici Hrvatskoj ili izvan Hrvatske.

Stajalište Poslovnog kluba je kako etika i gospodarstvo stoje u uzajamnom odnosu pa je uvjet za članstvo odgovorno poslovno ponašanje, koje počiva na temeljnim etičkim načelima. Članstvo u Poslovnom klubu traje dok član plaća članarinu te ispunjava osnovna pravila odgovornog i etičkog poslovnog ponašanja.

Djelatnosti

Umrežavanje poslovnih veza u svrhu jačanja slovenskog i hrvatskog gospodarstva po uzajamno korisnim uvjetima.

Organiziranje promocijskih, poslovnih događanja, konferencija, kongresa okruglih stolova.

Poslovno savjetovanje i usmjeravanje.

Pristupnice

Ukoliko se želite učlaniti u SLO CRO Poslovni klub, ljubazno molimo ispunite pristupnicu te nam ju pošaljite putem online obrasca ili na e-mail: poslovniklub@slo-cro-klub.hr