O nama2018-12-14T08:33:08+00:00

O nama

SLO-CRO poslovni klub osnovan je 2002. godine kao neprofitna udruga s namjerom organiziranja i jačanja ekonomskih odnosa Republike Slovenije i Republike Hrvatske.

Suradnja s relevantnim institucijama omogućava jednostavno uspostavljanje i održavanje kontakata s hrvatskim ili slovenskim političkim i gospodarskim institucijama.

Potpora se pruža i „nečlanovima“ te sve one koji su zainteresirani za informacije o prilikama na hrvatskom gospodarskom tržištu pozivamo da se slobodno obrate za potrebne podatke i savjetovanje.

Glavni cilj kluba je promocija slovensko – hrvatske suradnje u svim vidovima gospodarskog i društvenog života razvojem poslovnih odnosa i organiziranjem raznih aktivnosti.

Djelatnosti

• ​Organiziranje promocijskih poslovnih događaja (konferencije, seminari, kongresi, prezentacije, okrugli stolovi i javne tribine)
  • Individualno savjetovanje i poslovno usmjeravanje
  • Razmjena poslovnih kontakata i informacija preko određenih institucija i poduzeća
  • Identifikacija potencijalnih poslovnih partnera i stručno povezivanje
  • Pružanje pomoći i institucionalne potpore slovenskim poduzećima za ulazak na hrvatsko tržište
  • Umrežavanje poslovnih veza u svrhu jačanja slovenskog i hrvatskog gospodarstva po uzajamno korisnim uvjetima
  • Uspostavljanje povoljnog administrativnog okruženja i djelotvornog sustava za unaprijeđenje konkurentnosti i inovativnosti slovenskih i hrvatskih poduzeća

Tim

dr. Saša Muminović

Predsjednik

Goran Berić

Potpredsjednik

Branko Roglić

Potpredsjednik

Vesna Vukšinič Zmaić

Upravni odbor

​Goran Berić, Branko Roglić, Vladimir Tonaj,

Tomaž Kačar, Ivana Kolar, Janja Starc, Jakob Štunf.

Nadzorni odbor

​Dejan Fičko