SLO CRO Poslovni klub neprofitna je udruga koja organizira brojne konferencije i poslovna druženja, te na svojim eventima otvara aktualna pitanja i teme, predstavlja nova znanja i trendove u društvu.

Na našim događanjima grade se prijateljstva i povjerenje među članovima. Kao član, sudjelujući na našim događajima, upoznajete odgovorne ljude iz gospodarstva i diplomacije.
Vaša tvrtka se na tim događanjima putem sponzorstva ističe te promovira svoje proizvode, usluge ili pak utvrđuje poziciju već uspješnog brenda. Uz obostrano zadovoljstvo Klub kao i sponzor stvara kredibilnost i povjerenje u poslovnom okruženju.
Za različite ponude sponzorstva i usluge vezane uz to slobodno nam se javite.

Učlani se

Glavni sponzor