Aktualno u klubu

• Konferencija o održivosti i modernizaciji na području recikliranih materijala

Pozivamo Vas  na konferenciju o  održivosti i modernizaciji  na području recikliranih materijala - koju organizira SLO CRO Poslovni klub u suradnji s Hrvatskom gospodarskom komorom, Županijskom komorom Krapina.
    Dolaze nam vrsni gospodarstvenici poput Julia Compagnona, izvršnog direktora tvrtke Comberplast iz Čilea i gospodina Giulia Bonazzija, izvršnog direktora tvrtke Aquafil iz Italije, koji će održat keynote prezentaciju, te se pridružit  panelnoj raspravi  u kojoj sudjeluju i Marko Majcenović iz Sinaga te rijedko viđen na pozornici  - Igor Skaza  vlasnik  poduzeća Skaza Plastika iz Slovenije.

PRIJAVU pošaljite e-mail adresu: poslovniklub@slo-cro-klub.hr

fotograf:
  • Migracije radne snage - aktualno na tržištu ponude i potražnje

13.05.2024

SLO CRO Poslovni klub, Slovensko gospodarsko istraživačko udruženje (SBRA) iz Bruxellesa,  Slovenski poslovni klub iz Beograda pozivaju vas,  na konferenciju Migracije radne snage - aktualno  na tržištu ponude i potražnje 21. svibnja 2024. | 10:00 – 11:30  Tržaška cesta 207, 1000 Ljubljana -  Obrtna zbornica Ljubljana Vič.

fotograf:
  • Održana konferencija „Izazovi implementacije umjetne inteligencije u poduzeća”

26.04.2024

SLO CRO Poslovnim klubom slovenskih i hrvatskih gospodarstvenika u suradnji sa Infobipom i Veleposlanstvom Republike Slovenije u Zagrebu organizirao konferenciju „Izazovi implementacije umjetne inteligencije u poduzeća“s ciljem definiranja izazova i predstavljanja benefita korištenja AI rješenja za uspješnije poslovanje kompanija.

• KONFERENCIJA: Izazovi implementacije umjetne inteligencije u poduzeća

28.03.2024

Kroz keynote predavanja i panel raspravu doznat ćete iskustva stručnjaka, koji su  već implementirali AI u poslovoanje,  te dobiti uvid u u korištenju ove tehnologije.

Ova konferencija pružit će vam dragocjene informacije i uvide kako biste osigurali uspješnu integraciju umjetne inteligencije u vaše poslovanje.