Čestitke Opereta nekretninama za 20 godina rada!

1.02.2024

Dugogodišnji član SLO CRO Poslovnog kluba Opereta Nekretnine u utorak, 31. 1. 2024.,  u HNK Zagreb proslavljala  je 20 godina uspješnog rada!

Na proslavi su prisustvovali brojni klienti, partneri i prijatelji te poznate osobe iz javnog života.

Vrhunac svečanosti, nazvane “Večer Operete uz operetu”, bio je izuzetan nastup “Šišmiša” J. Straussa ml., što je dodatno obogatilo atmosferu jubileja.

Direktor Operete, Boro Vujović, istaknuo je: “Iako su ova dva desetljeća proletjela u trenu, svjesni smo da smo zajedničkim snagama postigli mnogo čega na što možemo biti ponosni. Najljepši dio našeg posla je uljepšati i olakšati živote naših klijenata te pridonijeti ostvarenju njihovih snova, čime smo doprinijeli profesionalizaciji tržišta nekretnina u Hrvatskoj.”

Dodao je kako obljetnica nije samo prilika za retrospektivu, već i poticaj za budući rast i razvoj. “Trudit ćemo se da naša Opereta i dalje ostane mjesto gdje se kvaliteta našeg rada susreće sa strašću kojom to radimo”, naglasio je Vujović.

Cijeneći važnost obitelji i doma, Opereta dugi niz godina pridonosi zajednici u kojoj djeluje, posebice pomažući onima bez obiteljskog doma. Direktorica Operete, Jelena Kravoščanec Todorović, uručila je donaciju Udruzi SOS Dječje selo Hrvatska, potičući nastavak njihovih plemenitih aktivnosti.

SLO CRO Poslovni klub na svečanosti su zastupale  podpredsjenica SLO CRO Poslovnog kluba Ivana Kolar i voditeljica ureda Vesna Vukšinič Zmaić. Na proslavi godišnjice  je učestvovao i  ekonomski savjetnik Veleposlanstva Republike Slovenije u Zagrebu Dušan Pšeničnik te nekoliko predstavnika članova SLO CRO Poslovnog kluba.

Opereta  nekretnine čestitamo  na ovom značajnom jubileju, 20 godina posvećenih kvalitetnom radu u području nekretnina!