• Otvoren je Poziv za dodjelu bespovratnih sredstava

Otvoren je Poziv za dodjelu bespovratnih sredstava „Priprema projektno-tehničke dokumentacije za projekte u području digitalne transformacije i zelene tranzicije“ u sklopu NPOO-a. Svrha ovoga Poziva je pružiti podršku nositeljima projekata u području digitalne transformacije i zelene tranzicije za pripremu projektno-tehničke dokumentacije kako bi se stvorili preduvjeti za brzi početak implementacije i/ili fizičke realizacije tih projekata.

fotograf:
  • Kome će biti namijenjene milijarde EU sredstava?

25.11.2021

Ukoliko ste privatan poduzetnik, vjerujemo da najbolje znate što znači rečenica „Vrijeme je novac“.

Htjeli bi konkurirati na neki od budućih nacionalnih natječaja za pridobivanje bespovratnih sredstva i time iskoristiti potencijalne mogućnosti, no ne znate kako? Informacija i papirologije je jednostavno previše, a vremena premalo…..zvuči poznato?

fotograf:
  • Uskoro bespovratne potpore za digitalizaciju poslovanja

1.10.2021

Tvrtke koje su do sada provele digitalnu transformaciju ostvarile su značajan rast vrijednosti i multiplicirale svoju efikasnost. Znate li da ćete uskoro i Vi moći povećati svoju digitalnu zrelost poduzeća konkuriranjem na nove natječaje koji nas uskoro očekuju u sklopu bespovratnih potpora za digitalizaciju poslovanja.

fotograf:
  • Znate li da možete iskoristiti porezne potpore za Vašu investiciju?

14.09.2021

Svim ulagačima koji ulažu u proizvodno-prerađivačke, razvojno-inovacijske, aktivnosti poslovne podrške i aktivnosti usluga visoke dodane vrijednosti, Republika Hrvatska nudi potpore od kojih su za većinu poduzetnika najprivlačnije porezne olakšice. U praksi ovo znači plaćanje niže stope ili oslobođenje od plaćanja poreza na dobit koju možete koristiti u razdoblju do 5 ili 10 godina ovisno o veličini tvrtke, visini bruto II plaće novih djelatnika i ostvarenoj osnovici za obračun poreza na dobit.

Prihvaćam sve