• 2021. godina rekordna u slovensko-hrvatskoj robnoj razmjeni

Poslovni dnevnik nedavno se posvetio temi o rekordnoj robni razmjeni između Slovenije i Hrvatske u 2021 godini.

• Otvoren je Poziv za dodjelu bespovratnih sredstava

Novosti članova

14.01.2022

Otvoren je Poziv za dodjelu bespovratnih sredstava „Priprema projektno-tehničke dokumentacije za projekte u području digitalne transformacije i zelene tranzicije“ u sklopu NPOO-a. Svrha ovoga Poziva je pružiti podršku nositeljima projekata u području digitalne transformacije i zelene tranzicije za pripremu projektno-tehničke dokumentacije kako bi se stvorili preduvjeti za brzi početak implementacije i/ili fizičke realizacije tih projekata.

fotograf:
  • At the end of the Slovenian Presidency of the EU Council ...

Novosti iz Veleposlanstva

24.12.2021

At the end of the Slovenian Presidency of the EU Council Slovenian Embassy in Zagreb have prepared for you a virtual concert of one of the most celebrated musical groups in the world - a Slovenian music group Perpetum Jazzile.
    With their distinctive style, they are a true global musical attraction. They are special and unique.
    Enjoy their melodies during the incoming holidays.

VIDEO LINK !

Marry Christmas and a Happy New Year!

• SLO CRO Business Mirror

Aktualno u klubu

24.12.2021

Spoštovani

objavljamo PDF verzijo časopisa SLO CRO Business  Mirror!

Prihvaćam sve