• Uvod u umjetnu inteligenciju

U SLO CRO Poslovnom klubu, dana 13. veljače 2024., održana je skupština članova,  tijekom  koje su predstavljeni i novi članovi Kluba,  upisani  protekle godine kad se u SLO CRO Poslovni klub učlanilo  ukupno 16 novih članova:

Esotech, Doba, ODI.Law, Aise, Siemens Energy Global, Tim Valores, MC Sistemi, Crowe SLO, Solaris – Amadria Park, 1 Klik, Knauf Insulation, Odvjetnik Danijel Pribanić, Asset +, Modulee, Creaplus i Goldmangraff.

Nakon formalnog dijela skupštine, prisutni su pozorno slušali najavu teme za nadolazeću konferenciju   - Uvod u umjetnu inteligenciju, a o toj temi nas je informirao Mitja Trampuž, direktor poduzeća CREAPLUS i predsjednik inicijative AI4SI, GZS.

• Poslovni ručak članova SLO CRO Poslovnog kluba

Aktualno u klubu

5.02.2024

Skupština članova SLO CRO Poslovnog kluba održate će se  u utorak, 13. 2. 2024. godine, u 11:00 sati, u hotelu Sheraton, Zagreb.

Nakon  izvješća o radu Kluba slijedi predsatvljanje novih članova i tema dana pod nazivom: Uvod u umjetnu inteligenciju.

fotograf:
  • Čestitke Opereta nekretninama za 20 godina rada!

Aktualno u klubu

1.02.2024

Dugogodišnji član SLO CRO Poslovnog kluba Opereta Nekretnine u utorak, 31. 1. 2024.,  u HNK Zagreb proslavljala  je 20 godina uspješnog rada!

Na proslavi su prisustvovali brojni klienti, partneri i prijatelji te poznate osobe iz javnog života.

fotograf:
  • Gdje se skrivaju bespovratna sredstva? Tiko PRO Poduzetnički doručak 2024.

Novosti članova

26.01.2024

Obavještavamo  Vas, da se nastavlja tradicija Tiko Pro Poduzetničkog doručka, događaja koji kontinuirano privlači sve veći interes.

Ovogodišnje izdanje događaja zakazano je za 15. veljače u 10 sati, te će se održati u online formatu.

Pozivamo vas da se pridružite ovom jutarnjem događanju, gdje će stručnjaci iz Tiko Pro tima, zajedno s uglednim gostima, pružiti ključne i najnovije informacije iz područja EU fondova.

Prihvaćam sve