• Proslava Dneva Državnosti R Slovenije v Zagrebu

V Zagrebu smo v  četrtek, 21. 6. 2024, v atriju Arheološkega muzeja slovesno proslavili slovenski dan neodvisnosti. Proslave so se udeležili številni Slovenci, ki živijo in delajo na Hrvaškem, gospodarstveniki, tuji diplomati in prijatelji Slovenije.

• Migracije delovne sile - še vedno aktualno

6.06.2024

SLO CRO Poslovni klub je 21. 5. 2024, v Ljubljani  v sodelovanju s Slovenian Business & Research Association (SBRA) in  Slovenački poslovnim klubom iz Beograda ograniziral okroglo mizo na temo  Migracije delovne sile - aktualno na trgu ponudbe in povpraševanja.

fotograf:
  • Konferencija o održivosti, modernizaciji i konkurentnosti na području recikliranja

6.06.2024

Kako i ako idu zajedno konkurentnost, održivost i modernizacija poduzetništva, doznali smo na međunarodnoj konferenciji, koja se održala 28. 5. u Termama Tuhelj.

Cilj konferencije bio je prenijeti međunarodna iskustva i praktična rješenja u području održivosti prelazeći s akademskih rasprava na konkretna rješenja.

fotograf:
  • Održana konferencija „Izazovi implementacije umjetne inteligencije u poduzeća”

26.04.2024

SLO CRO Poslovnim klubom slovenskih i hrvatskih gospodarstvenika u suradnji sa Infobipom i Veleposlanstvom Republike Slovenije u Zagrebu organizirao konferenciju „Izazovi implementacije umjetne inteligencije u poduzeća“s ciljem definiranja izazova i predstavljanja benefita korištenja AI rješenja za uspješnije poslovanje kompanija.