• Migracije delovne sile - še vedno aktualno

SLO CRO Poslovni klub je 21. 5. 2024, v Ljubljani  v sodelovanju s Slovenian Business & Research Association (SBRA) in  Slovenački poslovnim klubom iz Beograda ograniziral okroglo mizo na temo  Migracije delovne sile - aktualno na trgu ponudbe in povpraševanja.

fotograf:
  • Konferencija o održivosti, modernizaciji i konkurentnosti na području recikliranja

6.06.2024

Kako i ako idu zajedno konkurentnost, održivost i modernizacija poduzetništva, doznali smo na međunarodnoj konferenciji, koja se održala 28. 5. u Termama Tuhelj.

Cilj konferencije bio je prenijeti međunarodna iskustva i praktična rješenja u području održivosti prelazeći s akademskih rasprava na konkretna rješenja.

fotograf:
  • Konferencija o održivosti i modernizaciji na području recikliranih materijala

13.05.2024

Pozivamo Vas  na konferenciju o  održivosti i modernizaciji  na području recikliranih materijala - koju organizira SLO CRO Poslovni klub u suradnji s Hrvatskom gospodarskom komorom, Županijskom komorom Krapina.
    Dolaze nam vrsni gospodarstvenici poput Julia Compagnona, izvršnog direktora tvrtke Comberplast iz Čilea i gospodina Giulia Bonazzija, izvršnog direktora tvrtke Aquafil iz Italije, koji će održat keynote prezentaciju, te se pridružit  panelnoj raspravi  u kojoj sudjeluju i Marko Majcenović iz Sinaga te rijedko viđen na pozornici  - Igor Skaza  vlasnik  poduzeća Skaza Plastika iz Slovenije.

PRIJAVU pošaljite e-mail adresu: poslovniklub@slo-cro-klub.hr

fotograf:
  • Migracije radne snage - aktualno na tržištu ponude i potražnje

13.05.2024

SLO CRO Poslovni klub, Slovensko gospodarsko istraživačko udruženje (SBRA) iz Bruxellesa,  Slovenski poslovni klub iz Beograda pozivaju vas,  na konferenciju Migracije radne snage - aktualno  na tržištu ponude i potražnje 21. svibnja 2024. | 10:00 – 11:30  Tržaška cesta 207, 1000 Ljubljana -  Obrtna zbornica Ljubljana Vič.

Prihvaćam sve