• Uvod u umjetnu inteligenciju

U SLO CRO Poslovnom klubu, dana 13. veljače 2024., održana je skupština članova,  tijekom  koje su predstavljeni i novi članovi Kluba,  upisani  protekle godine kad se u SLO CRO Poslovni klub učlanilo  ukupno 16 novih članova:

Esotech, Doba, ODI.Law, Aise, Siemens Energy Global, Tim Valores, MC Sistemi, Crowe SLO, Solaris – Amadria Park, 1 Klik, Knauf Insulation, Odvjetnik Danijel Pribanić, Asset +, Modulee, Creaplus i Goldmangraff.

Nakon formalnog dijela skupštine, prisutni su pozorno slušali najavu teme za nadolazeću konferenciju   - Uvod u umjetnu inteligenciju, a o toj temi nas je informirao Mitja Trampuž, direktor poduzeća CREAPLUS i predsjednik inicijative AI4SI, GZS.

• Poslovni ručak članova SLO CRO Poslovnog kluba

5.02.2024

Skupština članova SLO CRO Poslovnog kluba održate će se  u utorak, 13. 2. 2024. godine, u 11:00 sati, u hotelu Sheraton, Zagreb.

Nakon  izvješća o radu Kluba slijedi predsatvljanje novih članova i tema dana pod nazivom: Uvod u umjetnu inteligenciju.

fotograf:
  • Čestitke Opereta nekretninama za 20 godina rada!

1.02.2024

Dugogodišnji član SLO CRO Poslovnog kluba Opereta Nekretnine u utorak, 31. 1. 2024.,  u HNK Zagreb proslavljala  je 20 godina uspješnog rada!

Na proslavi su prisustvovali brojni klienti, partneri i prijatelji te poznate osobe iz javnog života.

• Predsjednik SLO CRO Poslovnog kluba na Bloomberg Adria TV

10.01.2024

Predsjednik SLO CRO Poslovnog kluba dr. Saša Muminović predsjednik je uprave AquafilCRO iz Oroslavja, član uprave AquafilSLO iz Ljubljane te predsjednik sekcije za kemiju Združenje delodajalcev Slovenije ZDS jučer je gostovao kod Bloomberg Adria u prilogu na temu gospodarske situacije kemijske industrije. Aquafil Group inaće broji 20 tvornica u 9 zemalja na 3 kontinenta, u razgovoru za Bloomberg Adria Saša Muminović poručuje, da će 2024. kemijskoj industriji donijeti stabilizaciju. Ističe da industrijske trendove diktiraju proizvodi koji su dio kružnog gospodarstva.

Prihvaćam sve